X
تبلیغات
زولا

همه چیز ازهمه جا

زن ایده آل جهان این شکلی است!

خبرگزاری مترو می نویسد که برای درست کردن این چهره از بینی امبر هرد بازیگر زن، ابروهای کیم کارداشیان، چشم های اسکارلت یوهانسون، فرم بینی ریانا، لب های امیلی راتاکوفسکی (مانکن زن) و پیشانی سوپر مدل کیت موس استفاده کرده اند.

پیشتر جراحان مرکز لندن گفته بودند که صورت امبر هرد زیباترین چهره دنیاست. چهره او ۹۱،۸۵ درصد با چهره یک زن ایده آل تلاقی دارد.

عکس: نوزاد قنداق پیچ قاجاری

نوزاد قنداق پیچ قاجاری

دیروز در محله احمدی‌نژاد چه خبر بود؟

نارمک همان محله‌ای است که رییس دولت‌های نهم و دهم در هنگامه گرانی‌ها، خبر داد میوه‌فروشی‌اش همچنان گوجه ارزان می‌فروشد و البته همان محله‌ای است که رییس‌جمهوری سابق، بعد از دوران ریاست جمهوری‌اش، به عادت آن دوران 8 ساله دم در خانه‌اش بار عام می‌دهد و نامه‌های مردم را برای پیگیری پاراف می‌کند! حال احمدی‌نژاد این بار از محله زندگی خودش حرف‌هایی از جنس علاقه برای بازگشت با پاستور می‌زند؛ حرف‌هایی که برخی از آن‌ها در تضاد با عملکرد خود و دوران ریاست‌جمهوری‌اش در پاستور قرار دارد.
  
ادامه مطلب

یک بازیگر زن سینمای ایران به GEM پیوست +عکس

پردیس افکاری جدیدترین بازیگری است که به شبکه ترکیه ای GEM پیوست و خبر آن امروز در برخی رسانه ها منتشر شد.

با پیگیری ما از طریق بستگان نزدیک وی، ظاهرا این بازیگر در ابتدا برای مسافرتی کوتاه به ترکیه سفر می کند اما بعد از گذشت مدتی سر از شبکه ترکیه ای و عقد قرارداد با آنها در می آورد. 
ادامه مطلب

حمید گودرزی از دلیل طلاق همسرش گفت +عکس

سفانه خبر رنگ و بوی واقعیت پیدا کرد و این دو از هم جدا شده اند.
 
حمید گودرزی به صورت علنی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام نکرده که دلیل جدایی از همسرش چه بوده ولی در پاسخ یکی از کامنتهای طرفدارانش اینگونه جواب داد : من عاشق خانمم بودم ولی اون عاشق زندگی در ایران نبود به همین دلیل رفت !

طلاق حمید گودرزی از همسرش